31 Ağustos 2012 Cuma

UYKUM GİBİ GELSENE...


    Uyku biraz uyku bütün istediğim buydu....Sabahları 6 buçukta kalkıyorum.Bazen ağlamamak için kendimi zor tutuyorum gerçekten. O kadar zor geliyor yani uyanmak.Alarm çaldığında pıt diye kalkarım o ayrı ama içimden de saydırırım yani.Uyandığımda ilk düşündüğüm bugün günlerden ne hafta sonuna kaç kaldı hemen hesap yaparım.Allahım çok şükür ki cumartesileri çalışmıyorum.
   Bazen alarmı kapatmayı unutursun ya tatil sabahı çalar, uyanırsın, tatil olduğunu idrak edersin, o nasıl bir mutluluktur Yarabbimmmmmm.Anlatılmaz yaşanır.Sonra tatlı mı tatlı uykuya geri dönersin.Benim uykumda kaçmaz hani pek.Çok sever beni.Bende onu.Karşılıklı duygularımız...Eşim yastığa kafamı koyduğum gibi uyuma özelliğimi kıskanır hatta.Mesela koltukta uyudum , uyandım odama geçtim ohhh misss devam ederim uykuma canım benim her şeyim o :-)
     Not: “Uykum gibi gelsene” cümlesini okuduğum bir kitaptan hatırlıyorum.Çok sevmiştim bu cümleyi.Güllerim açtı seni görünce kitabın ismi.Yazar Hande Özcan.Eski bir kitap.Kapağını görürseniz telefondaki mesaj yazma ekranından anlayabilirsiniz.Artık öyle telefonlar kalmadı.Konusunu çok net hatırlamasam da sevmiştim kitabı.

1 yorum:

  1. Ben de kiskaniyorum senin gibi insanlari... Ben uykuyu seviyorum ama duygularim karsiliksiz. Saatler sarfettigim olur uyuyabilmek icin. Cok da hassastir uykum kacmayi pek sever:(

    boyaynasiyansimacisi.blogspot.com

    YanıtlaSil

Bişi der misiniz?